woolash reviews
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
منهول
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :septic
تاريخ: 1397/6/19  ساعت: ۱۰

 

سپتيك تانك | septic tank

سپتيك تانك كليدي ترين بخش  سيستم فاضلاب است كه شبيه يك دستگاه تصفيه فاضلاب كوچك كار مي‌كند.سپتيك تانك يا گندانبار يا ) مخزن فاضلاب خانگي (  مخزني است كه در آن فاضلاب به كمك فرايندهايي از قبيل ته نشيني، شناور سازي و بيولوژيكي تصفيه مي گردد .

سپتيك تانك پلي اتيلن : از نظر ساختمان مي توان گفت سپتيك تانك پلي اتيلن مخزني است كه توسط حداقل يك ديواره به دو بخش نامساوي تقسيم شده است. در بخش اول سپتيك تانك پلي اتيلن مواد و ذرات درشت ته نشين شده و در كف مخزن پلي اتيلن انباشته مي شوند. چربي ها و روغن هاي شناور نيز بر روي سطح مايع درون سپتيك تانك پلي اتيلن

تجمع مي نمايند .

ميكروارگانيسم هاي موجود در فاضلاب در شرايط بي هوازي بخشي از مواد آلاينده را تجزيه نموده و باعث كاهش بار آلودگي فاضلاب درون سپتيك تانك مي گردد. ديواره تعبيه شده بين ناحيه اول و دوم سپتيك تانك پلي اتيلن باعث ممانعت از عبور مواد ته نشين شده و چربي هاي شناور ناحيه اول به ناحيه دوم مي گردد. با استفاده از سپتيك تانك فاضلاب مي توانيد فاضلاب را تصفيه كرده و آب روان را براي مصارفي هم چون كشاورزي ، كارواش و … استفاده نماييد . و هم چنين با توجه به قوانين كشور و وقوانين مربوط به ساخت و ساز استفاده از سپتيك تانك فاضلاب الزامي

مي باشد .

 اصطلاح "سپتيك" اشاره به هضم بي هوازي باكتريايي است كه در محيط درون انبار (سپتيك تانك فاضلاب) اتفاق مي‌افتد كه باعث تجزيه پسماند درون مخزن سپتيك مي‌شود.در آمريكاي شمالي حدود ۲۵ درصد جمعيت از سپتيك استفاده مي‌كنند كه بيشتر شامل مناطق روستايي و بعضي شهرهاي كوچك است.همچنين در مناطق اطراف ايندياناپوليس از انواع مختلف سپتيك تانك استفاده مي‌شود.و در اروپا نيز معمولاً از سپتيك تانك ها بيشتر در بعضي مناطق روستايي

استفاده مي‌شود.

منهول پلي اتيلن | Polyethylene manhole

هزينه بسيار پائين در ساخت و راه‌اندازي منهول‌هاي پلي اتيلن شركت پايپ گستر نسبت به منهول‌هاي بتني نصب منهول پلي اتيلن با سهولت بيشتر و در زمان كمتر نسبت به منهول‌هاي بتني انجام مي‌شود.

مقاومت در برابر ليستي از مواد شيميائي مختلف از خواص منحصر بفرد منهول‌هاي پلي اتيلن شركت پايپ گستر نسبت به منهول‌هاي بتني مي‌باشد.

مقاومت در برابر ليستي از مواد شيميائي مختلف از خواص منحصر بفرد منهول‌هاي پلي اتيلن شركت پايپ گستر نسبت به منهول‌هاي بتني مي‌باشد.

منهول پلي اتيل نشركت پايپ گستر مي تواند در محيط‌هاي شيميائي و يا بسيار مرطوب براحتي دوام بياورد .

منهول پلي اتيلن شركت پايپ گستر نيازي به تعمير ندارد و در صورت نياز به تغييرات در سايز براحتي و به آساني انجام مي‌شود. 

منهول پلي اتيلن شركت پايپ گستر براحتي در خطوط انتقال فاضلاب قابل نصب مي‌باشد و هزينه‌هاي اجرائي پروژه‌هاي بزرگ را بطور چشمگيري كاهش مي‌دهد.

دريچه هاي پوشش منهول براي استفاده ايمن و همچنين جلوگيري از ورود افراد بدون مجوز بكار مي رود. منهولهاي قديمي تر اغلب پله هايي براي دسترسي آسان به داخل داشتند، اما با گذشت زمان منهول هاي بازرسي با اندازه هاي كوچك و كوچكتر طراحي شده اند تا ورود هاي فيزيكي مورد نياز نباشد.دستورالعمل منهول ها و محل هاي قرارگيري آن بايد بر اساس مقررات و استانداردهاي مربوطه باشد. اما مهمترين پيشرفت در زمينه ساخت منهول ها بويژه در  منهول‌هاي فاضلابي ساخت آنها از مواد پليمري مخصوصا پلي اتيلن بوده است كه به دليل آب بندي كامل شبكه و عدم نفوذ فاضلاب و آب‌هاي زير زميني و بالعكس در انواع پروژه‌هاي فاضلابي با اطمينان قابل استفاده است.

 

منهول چيست؟ | ?What is a manhole

شركت پايپ گستر يكي از با كيفيت ترين توليد كننده‌هاي منهول پلي اتيلن در ايران مي‌باشد. منهول پلي اتيلن براي استفاده در سيستم‌هاي فاضلاب صنعتي و فاضلاب خانگي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. با توجه به استفاده روزافزون از محصولات پليمري در صنايع مختلف جهان، اين محصول مي‌تواند، جايگزين مناسبي براي منهول‌هاي بتني و يا ساير منهول‌هاي ساخته شده با مصالح بنائي مي‌باشد.

منهول پلي اتيلن در دنياي حاضر از اهميت زيادي بر خوردار است. منهول پلي اتيلن به جاي منهول‌هاي سنتي از آن دسته محصولاتي هستند كه باعث بهبود كيفيت اجرا و تسريع در روند عمليات اجرايي جمع آوري فاضلاب شده‌اند. از اين رو شركت پايپ گستر جهت كمك به اين امر منهول هاي پلي اتيلن خود را با استفاده از باكيفيت ترين مواد اوليه و برترين ماشين آلات، مطابق با آخرين استانداردهاي بين المللي توليد و عرضه مي نمايد.


منهول پلي اتيلن يكي ديگر از محصولات شركت پايپ گستر مي‌باشد كه از بهترين مواد اوليه و بهترين طراحي نسبت به نمونه‌هاي مشابه برخوردار است. منهول‌هاي پلي اتيلن شركت پايپ گستر با رنج وسيعي از كاربرد در صنايع نفت، گاز، پتروشيمي و نيروگاه‌ها و خطوط انتقال شهري داراي مشخصات عمومي ذيل مي باشد

براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت ما مراجعه فرماييد.

  

:
برچسب‌ها:

[ ]